Sunreef 70 Power

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

22,3 m

Destinace

Chorvatsko

Katamarán

Sunreef 70 Power

Motorový katamarán

Tato luxusní jachta byla vytvořena pro nejnáročnější cestovatele, kteří si potrpí nejen na vysokou kvalitu zpracování, pohodlí a design, ale kteří ocení i bezpečnostní prvky, stabilitu a nízkou spotřebu lodi. Není mnoho jachet, na jejichž palubě byste měli k dispozici jacuzzi, karaoke nebo disco světla. Maximální důraz na detail a komfort najdete doslova v každém koutu lodi – od světle čalouněných sedaček až po ebenový nábytek, vysoký lesk použitých materiálů, skleněná umyvadla v koupelnách či kohoutky a zrcadla zdobené krystaly Swarovski.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Na přídi lodi se nachází velká kapitánská kajuta s dvoulůžkovou postelí, prostornými úložnými místy i posezením. V podpalubí jsou k dispozici i tři další dvoulůžkové kajuty s vlastními koupelnami, takže loď pojme celkem 8 osob. Všechny kabiny jsou samozřejmě luxusně vyzdobené a nabízejí dostatek úložných prostorů.

V rozlehlém a výjimečně vybaveném salonu je jídelní kout, plně vybavená kuchyň a bar. Na salon plynule navazuje záď lodi, na které je k dispozici pohodlné a moderní posezení. Nejoblíbenější částí lodí je ale bezesporu horní paluba – důvodem je nejen fantastický výhled, ale i špičkové vybavení umožňující relaxaci po dni stráveném na slunci nebo poznáváním přímořských městeček. Najdete tu pohodlné posezení, jacuzzi pro 4 až 5 osob s vyhřívanými sedačkami a sprchou, karaoke s vysoce kvalitním audio zařízením, disco světla i 50palcovou vodotěsnou televizi.  Pod zvedacím schodištěm je navíc ukryta speciální garáž pro potápěčské vybavení a vodní sporty.

Během plavby vás budou doprovázet náš profesionální kapitán a hosteska (pro oba je na lodi speciální kajuta, a nebudou tak nijak narušovat vaše soukromí), kterým můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou i občerstvením. Oba jsou profesionálové, kteří vám splní i ta nejnáročnější přání. Vám tak zbude jediná starost – prožít opravdu nezapomenutelnou dovolenou na této nádherné jachtě!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kabiny s dvoulůžkovými postelemi a vlastními koupelnami

Salon s kuchyní, jídelním koutem a barem

Kajuta pro personál

Jacuzzi

Karaoke

Disco světla

50palcová vodotěsná TV

Zvedací schodiště

Potápěčské vybavení

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána

Služby hostesky

Služby kuchaře

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Chorvatská turistická taxa

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat