Saba 50

Víc než jen loď

Kapacita

12 Osob

Délka

14,98 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Martinik

Katamarán

Saba 50

Katamarán

Saba 50 je opravdu jedinečná loď. Ne nadarmo také vyhrála prestižní ocenění "Loď roku" ihned po svém uvedení na trh. Novinka v naší nabídce, která vás jistě uchvátí. Ubytování v 6 kajutách, prostorný salon i plno venkovních relaxačních zón.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Tento katamarán vám zaručí nadstandardní zážitek z plavby, ať už jde o vnitřní nebo vnější uspořádání lodi. Byl navržen za účelem udělat z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek a zajistí vám pohodlnou plavbu, při které si jachting a krásy moře užijete na maximum.

Již při prvním vstupu na loď vás jistě zaujme prostorné venkovní posezení na zádi lodi, stejně jako pohodlná opalovací lehátka a stoleček na přídi lodi, odkud budete mít nádherný výhled na moře, ať už kotvíte, či plujete. Pro ještě lepší výhled můžete využít i posezení a lehátka na střeše salonu, odkud řídí loď váš kapitán.

Uprostřed lodi naleznete velice prostornou a plně vybavenou kuchyň se vším, na co si jen vzpomenete  nechybí zde například lednice, mrazák, výrobník na led, kávovar, myčka ani mikrovlnná trouba. V této kuchyni se budete zaručeně cítit jako doma. Díky posuvným dveřím se dá také jednoduše propojit s venkovním posezením.

V podpalubí naleznete 6 prostorných kajut s dvoulůžkovými postelemi. Každá kajuta disponuje svojí vlastní koupelnou s elektrickou toaletou, dostatkem úložných prostor i malou šatnou. Ve dvou největších kajutách naleznete i pracovní stůl.

Přístup do vody vám usnadní schůdky na zádi lodi. Garantujeme vám, že na této lodi vám nebude chybět vůbec nic k dokonale strávené dovolené. Teď už jen zbývá vybrat destinaci a termín, a můžete vyrazit.

 

VYBAVENÍ

6 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Relaxační zóna na zádi lodi 

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána 

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat