Lagoon 42

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

12,8 m

Destinace

Baleárské ostrovy, Chorvatsko, Řecko, Itálie, Martinik, Seychely, Thajsko

Katamarán

Lagoon 42

Katamarán

Jeden z nejoblíbenějších katamaránů značky Lagoon. Prostorný interiér a elegantní design vám garantují nezapomenutelný zážitek z dovolené. Navíc je dostupný k pronájmu v mnoha destinacích. Přesvědčte se o jeho vlastnostech a pohodlí sami.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Prožijte svoji dovolenou na palubě tohoto nádherného katamaránu. Garantujeme vám, že nebudete litovat. Naleznete tu vše, na co si jen vzpomenete. Tato loď je ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi, přáteli nebo také firemní teambuilding. Díky jejímu vnitřnímu uspořádání bude mít každý svoje soukromí a zároveň dostatek prostoru, což nebývá u všech katamaránů taková samozřejmost.

Na lodi naleznete 4 dvoulůžkové kajuty, kde se pohodlně ubytuje až 8 osob. Každá kajuta má svoji vlastní koupelnu s elektrickou toaletou a sprchou a také malou šatnu. Další dvě osoby mohou v případě potřeby přespat na rozkládacím gauči v salonu. V salonu naleznete také plně vybavenou kuchyň pro přípravu pohoštění, posezení, lednici.

Nadšeni ale budete hlavně z venkovního uspořádání. Zde si přijde na své každý. Děti si mohou užívat skákání na síti na přídi lodi, milovníci sluníčka zase opalování na matraci na střeše salonu. A ostatní z vás jistě ocení také prostorné venkovní posezení na zádi. I zde si můžete vychutnávat snídaně za východu slunce či obědy a večeře s vaším oblíbeným drinkem v ruce.

Ani přístup do vody vás jistě nezklame. Využít můžete schůdky na zádi lodi či skočit rovnou šipku z přídi lodi. Mnoho zábavy si také jistě užijete vodními radovánkami jako jízda na paddleboardu nebo šnorchlování.

 

VYBAVENÍ

56 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána (nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat