Lagoon 40

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

11,97 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Martinik, Seychely, Thajsko, Baleárské ostrovy

Katamarán

Lagoon 40

Lagoon 40 je velmi krásná, pohodlná a prostorná loď, která je ideální pro rodiny s dětmi. Jde o jeden z nejoblíbenějších cenově dostupných katamaránů, na kterém si naplno vychutnáte požitek z plavby po moři. Lagoon 40 ubytuje až 12 lidí a vydat se s ním můžete prakticky do všech nejpopulárnějších destinací Evropy, ale i do exotického Thajska, na Martinik či Seychely!

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Lagoon 40 nabízí ubytování pro 10 až 12 osob. Na lodi jsou čtyři dvoulůžkové kajuty, 2 jednolůžkové kajuty na přídi a dva lidé mohou být ubytováni i v salonu. Obě jednolůžkové kajuty jsou určeny pro kapitána a hostesku, ale pokud se rozhodnete vyrazit bez posádky (tuto loď si můžete pronajmout i bez kapitána), můžete obě kajuty využít pro hosty.  

Na katamaránu jsou celkem 4 koupelny a prosvětlený salon s kuchyní a jídelním koutem, ze kterého je při plavbě krásný výhled do okolí. Ideálním místem pro relaxaci je venkovní posezení na zádi lodi, které poskytuje také ochranu před prudkým sluníčkem. Naopak milovníkům opalování je určena opalovací zóna se sítí na přídi jachty.  

Tuto loď si můžete pronajmout s naším profesionálním kapitánem, který se postará o veškeré detaily související s cestou, občerstvením či úklidem, ale i bez něj. Lagoon 40 je díky příznivé ceně pronájmu vhodný pro partu přátel nebo rodiny s dětmi!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kajuty

2 jednolůžkové kajuty

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Síť na přídi lodi

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána (nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat