Lagoon 560

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

17,07 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Španělsko

Katamarán

Lagoon 560

Lagoon 560 je jednou z nejoblíbenějších lodí ve vyšší třídě luxusních katamaránů. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, firemní teambuilding, prezentaci či luxusní týden pro své klienty, tato jachta splní vaše představy do posledního puntíku. Nabízí totiž nejen elegantní design s důrazem na maximální využití prostoru, ale i špičkový komfort, bezpečí a efektivní výkon při plavbě. Věřte nám, že na okamžiky strávené na tomto katamaránu jen tak nezapomenete!

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Lagoon 560 nabízí ubytování až pro deset osob ve čtyřech kajutách a salonu. Největší kajuta, majitelská, je vybavená manželskou postelí, sedačkou, šatnou a oddělenou toaletou se sprchovým koutem. Tato kabina má kromě standardního vchodu ze salonu i přímý vchod z venkovní části lodi. Další tři kajuty pro hosty jsou také vybaveny manželskou postelí. V nejmenší, páté kajutě jsou dvě patrové postele. Všechny kajuty mají k dispozici vlastní koupelnu.

Uprostřed jachty se nachází prostorný salon s televizí, jídelním stolem a plně vybavenou kuchyní, v níž je kromě veškerých pomůcek pro vaření k dispozici sporák, trouba, lednice a výrobník ledu. Díky posuvným dveřím a oknům lze salon jednoduše propojit s venkovním posezením na zádi a užívat si tak čerstvý vzduch i uvnitř lodi. Právě v salonu lze upravit spaní pro poslední dva hosty. Na přídi lodi je posezení s příjemnými matracemi, na kterých se můžete opalovat, vychutnávat si plavbu nebo třeba relaxovat s knihou v ruce.

Horní paluba, takzvaná flybridge, je na této lodi tak prostorná, že by si zasloužila spíše označení horní salon. Kormidelní stanoviště uprostřed flybridge zaručuje vynikající výhled, za ním je pak úžasná plocha pro slunění a odpočinek. Nalodění na člun i vstup do vody usnadňuje plošina, na kterou vedou schůdky ze zádi lodi.

Během plavby vás budou doprovázet náš profesionální kapitán a hosteska, kteří vám splní i ty nejnáročnější požadavky (na lodi je separátní kajuta pro posádku, takže nebudou nijak rušit vaše soukromí). Jim můžete přenechat veškeré starosti týkající se cesty, občerstvení či úklidu, a soustředit se výhradně na svou dovolenou.

 

VYBAVENÍ

5 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Výrobník ledu

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Zadní plošina

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána

Služby hostesky

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.).

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Cruising Tax (při pronájmu v Karibiku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat