Lagoon Seventy 7

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

23,28 m

Destinace

Chorvatsko

Katamarán

Lagoon Seventy 7

Katamarán

Luxusní, prostorný, jednoduše úchvatný. Takový je katamarán Lagoon Seventy 7. Dopřejte si jedinečný zážitek, kterým plavba na Lagoon Seventy 7 bezpochyby je, a nechte se hýčkat. O vaše pohodlí na palubě se bude starat milá hosteska a váš osobní šéfkuchař vám připraví delikatesy z čerstvých surovin, kterými je oblast Středozemí vyhlášená.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Představte si luxus a komfort 5* hotelu, mořský vítr ve vlasech a nezapomenutelný zážitek z plavby na lodi. Nyní můžete zažít tohle všechno, a mnohem víc během jedinečné dovolené strávené plavbou na Lagoon Seventy 7, unikátním katamaránu navrženém tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější klienty. Loď disponuje 4 velkými dvoulůžkovými kajutami, jejichž design je dokonalou ukázkou kombinace elegance a funkčnosti. V každé z nich najdete psací stolek a velké množství úložných prostor. Všechny tyto kajuty jsou navíc pro vaše maximální pohodlí a naprosté soukromí vybaveny vlastní koupelnou.

Prostorný společenský salon nabízí díky velkým okenním průzorům úchvatný panoramatický výhled – dokonalý zážitek z plavby tak budete mít i ve chvílích, které se rozhodnete strávit uvnitř lodi. Chcete se na plavbu vydat s rodinou a mít přitom jistotu, že si ji naplno užijí i vaše děti? Na přídi tohoto nádherného katamaránu jsou umístěny moderní trampolíny, které perfektně zabaví (nejen) dětskou část posádky. Přestaňte o perfektní dovolené pouze snít, zažijte ji s Lagoon Seventy 7!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní, jídelním koutem a TV

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Flybridge s posezením, stolkem, lednicí a grilem

Koupací platforma

Vybavení pro vodní sporty

Ledovač

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána

Služby hostesky

Služby šéfkuchaře

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat