Sunreef 80 7X

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

24,4 m

Destinace

Korsika

Katamarán

Sunreef 80 7X

Katamarán

Luxusnější loď budete v chorvatských vodách hledat jen těžko. Pokud chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou, jste na správném místě. Loď kotví ve Splitu a ubytuje až 8 osob. O vaše pohodlí se budou starat čtyři členové posádky a zábavu vám zaručí velké množství vodních hraček.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

Neuvěřitelně prostorný salon, kajuty i horní paluba. Tato jachta má opravdu jedinečný a moderní styl. Jak interiéry, tak i venkovní prostory spolu skvěle ladí a dopřejí vám tak nezapomenutelný zážitek.

Na zádi lodi se nachází hydraulická platforma, která při spuštění člunu rozšiřuje maximální prostor pro odpočinek. Taneční parket, konferenční místnost či místnost na jógu? Hlavní palubu lze více než snadno uspořádat pro každou příležitost.

Prostorné uspořádání se čtyřmi kajutami zahrnuje majitelské apartmá, které zabírá skoro celý pravý trup, společně s dětskou kajutou. Další dvě prostorné kajuty se nacházejí v levém trupu. Samozřejmostí je u každé kajuty soukromá koupelna s minimalistickým designem, kombinující teakové dřevo s křemenem.

Čtyři vysoce kvalifikovaní členové posádky, včetně vynikajícího šéfkuchaře, jsou na palubě 7X, aby zajistili, že splní každé vaše přání. Kromě toho vás čeká nespočet vodních hraček jako paddleboardy, podvodní skútry, vodní hračky na tahání ale i elektrické koloběžky!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kabiny s dvoulůžkovými postelemi a vlastními koupelnami

Salon s kuchyní, jídelním koutem a barem

Kajuty pro personál

Vybavení pro vodní sporty (paddleboardy, podvodní skútry, hračky na tahání)

Elektrické koloběžky

WiFi připojení

Klimatizace

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána a jeho pomocníka

Služby hostesky

Služby kuchaře

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Chorvatská turistická taxa

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat