Lagoon 52

Víc než jen loď

Kapacita

12 Osob

Délka

15,8 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Martinik

Katamarán

Lagoon 52

Katamarán Lagoon 52 F je ve své třídě jednou z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších jachet. Není divu – kromě elegantního designu a komfortu pasažérům nabízí i bezpečí a skvělý výkon pod plachtami. Je ideální nejen pro dovolenou s rodinou či přáteli, ale například i pro teambuilding či jinou firemní akci. K dispozici je jak pro plavbu v evropských vodách (Chorvatsko, Itálie, Řecko nebo Španělsko), tak pro dovolenou v exotickém Karibiku či na Seychelách.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Lagoon 52 pohodlně ubytuje až 10 lidí v pěti kabinách. (Pro plavbu v Chorvatsku je pak k dispozici ve variantě se šesti kabinami, a pojme tak až 12 lidí). Čtyři kajuty mají manželské postele a vlastní koupelny, poslední, pátá kajuta má dvě patrové, jednolůžkové postele a samozřejmě i vlastní koupelnu. V každé kabině je dostatek úložných prostor pro vaše věci. Všechny kajuty jsou osvětleny přirozeným světlem, které proniká velkými okny na bocích. Tato okna také spolu s bočními otevíracími okénky zajišťují proudění čerstvého vzduchu do interiéru lodi.

Salon je rozdělen na odpočinkovou a jídelní část na pravoboku a velkou, skvěle vybavenou kuchyň na levoboku, v níž najdete vše potřebné pro přípravu všech myslitelných jídel. Pro dřevěné obložení interiéru byla použita vysoce kvalitní Alpi dýha, která se vyrábí z obnovitelných zdrojů s respektem k přírodě.

Další velké posezení se nachází na zádi lodi, kterou můžete díky posuvným dveřím jednoduše propojit se salonem. Díky spojení interiéru s venkovní odpočinkovou zónou získáte maximální prostor. Schůdky na zádi lodi vedou na horní palubu, takzvanou flybridge, na níž najdete další polstrovaná lehátka, na kterých může pohodlně relaxovat celá posádka. A až vás odpočívání a slunění se přestane bavit, není lepší způsob, jak se osvěžit, než skočit rovnou do moře. K tomu vám skvěle poslouží široké plošiny na posledních schodech plováků, které usnadňují jak nastupování na člun, tak i přístup do vody.

Během plavby vás bude doprovázet náš profesionální kapitán, případně na přání i hosteska. Pro posádku je určena separátní kajuta, a tak nebudou nijak rušit vaše soukromí. Kapitánovi i hostesce můžete přenechat veškeré starosti týkající se cesty, občerstvení či úklidu, a soustředit se výhradně na svou dovolenou!

 

VYBAVENÍ

56 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Vjezdy do národních parků (při pronájmu v Karibiku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat