Lagoon 620

Víc než jen loď

Kapacita

12 Osob

Délka

18,9 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Seychely

Katamarán

Lagoon 620

Lagoon 620 kombinuje skvělý výkon při plavbě s komfortem té nejvyšší úrovně. Ať už se rozhodnete prozkoumat s přáteli italské pobřeží nebo odměnit své zaměstnance teambuildingem na lodi v Řecku, tahle nádherná jachta vás nezklame. Žádná trasa není pro Lagoon 620 příliš dlouhá, každou plavbu zdolá rychle a bezpečně.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Lagoon 620 ubytuje až 10 osob v pěti dvoulůžkových kajutách. (Pro plavbu v Chorvatsku je pak k dispozici ve variantě se šesti kabinami, a pojme tak až 12 lidí). Všechny kabiny mají rozměr VIP kajut, manželskou postel a vlastní samostatnou koupelnu s odděleným sprchovým koutem a WC. Kabiny nabízejí prostor srovnatelný s hotelovým pokojem, najdete v nich i pracovní stolek. Specialitou tohoto katamaránu je dvojí vstup do zadních kajut – dostanete se do nich buď standardně přes schody ze salonu, nebo obrovskými zadními okny, která se dají odsunout do strany a vedou přímo do venkovní části na záď lodi. Odtud už vás bude od moře dělit jen pár schodů.

Uprostřed lodi se nachází obrovský salon s plně vybavenou kuchyní, jídelním stolem a obytným prostorem. Ze salonu je díky velkým oknům nádherný výhled do okolí, a díky posuvným dveřím ho navíc můžete lehce propojit s venkovním posezením na zádi lodi, a vychutnávat si tak snídaně či obědy podle nálady – buď uvnitř v salonu, nebo venku na čerstvém vzduchu.

Můžete si vybrat, jestli volný čas strávíte opalováním na přední palubě, nebo se budete kochat panoramatickým výhledem z horní paluby lodi, takzvané flybridge. Ta je až neuvěřitelně prostorná a nabízí spoustu místa pro všechny hosty, ať už se rozhodnete lenošit a pozorovat kapitána při kormidlování nebo si vychutnávat své oblíbené drinky s přáteli a bavit se.

Pokud se rozhodnete v horkých letních dnech osvěžit, určitě oceníte i schody na zádi lodi, které jsou pečlivě navrženy tak, aby vám usnadnily vstup do vody nebo nalodění se na člun. Celá loď je samozřejmě plně klimatizovaná.

Na cestě vás doprovodí náš profesionální kapitán i hosteska, kterým můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem. Oba dva jsou profesionálové ve svém oboru, kteří vám rádi splní i ta nejnáročnější přání. Pro oba jsou také na přídi lodi dvě separátní kajuty s vlastní koupelnou, takže nebudou nijak narušovat vaše soukromí. 

 

VYBAVENÍ

56 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami a pracovními stolky

Prostorný salon s plně vybavenou kuchyní, jídelním stolem a obytným prostorem

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Služby kapitána

Služby hostesky

Služby kuchaře (při pronájmu v Chorvatsku)

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.). Neúčtuje se při pronájmu na Martiniku.

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.). Účtuje se pouze při pronájmu na Martiniku.

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat