Leopard 5800 Legacy

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

17,56 m

Cena od

12 250 €

Destinace

Britské panenské ostrovy, Chorvatsko, Seychely, Francouzská Polynésie

Katamarán

Leopard 5800 Legacy

Leopard 5800, vlajková loď společnosti Leopard, je dokonalým kompromisem mezi maximálním prostorem, komfortem a poměrem cena/výkon. Tato loď kombinuje nejvyšší kvalitu vybavení, otevřený vnitřní obytný prostor a dostatek venkovního místa. Plavbu na ní si může užívat až deset hostů, kteří budou mít k dispozici relaxační prostory nejen v salonu, ale i na zádi lodi, a především na horní palubě. Právě toto místo je ideální pro lenošení a popíjení koktejlů, zatímco jachta pluje podél malebného pobřeží nebo kotví v překrásné zátoce.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Hosté mají k dispozici pět kajut. Tři dvoulůžkové kabiny se nacházejí v podpalubí lodi – každá má k dispozici svoji vlastní koupelnu. Zde se nachází také kajuta pro vašeho kapitána a hostesku. Další dvě dvoulůžkové kabiny s vlastními koupelnami jsou umístěné v hlavní palubě a přístupné jsou buď ze salonu nebo přímo ze zadní paluby lodi. Můžete se tedy probudit do nového dne s krásným výhledem na moře.

Z kajut vyjdete do salonu s velkým jídelním stolem a posezením, plně vybavenou kuchyní a TV. Další odpočinková zóna, na níž můžete relaxovat, užívat si lahodná jídla a další dobroty, které vám připraví naše hosteska, a sledovat, jak jachta svižně míří do dalšího přístavu či zátoky, je na zádi lodi. Je vybavena jídelním nábytkem z teakového dřeva, a tak si můžete jídlo vychutnat na čerstvém vzduchu a nechat se přitom unášet pohledem na okolní ostrovy nebo širé moře.

Ještě lepší výhled je z horní paluby, takzvané flybridge, na kterou vedou schody ze zádi lodi. I tady mají hosté k dispozici stylové, pohodlné posezení se stolkem, lednicí a grilem – sezení je navrženo ve tvaru písmene U, a tak se sem pohodlně vejde celá posádka. Flybridge nabízí perfektní, 360stupňový výhled na okolní moře či pevninu.

Na zádi lodi se také nachází koupací platforma, ze které můžete – pokud se odvážíte – skákat přímo do moře. Pohodlnější vstup do moře pak umožňují schody umístěné taktéž na zádi lodi. Na cestě vás bude doprovázet náš profesionální kapitán, na přání i hosteska (na lodi je pro ně separátní kajuta, a tak nebudou nijak rušit vaše soukromí). Přenechte veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem na nich, a užívejte si svou dovolenou na maximum!

 

VYBAVENÍ

5 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní, jídelním koutem a TV

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Flybridge s posezením, stolkem, lednicí a grilem

Koupací platforma

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána

Služby hostesky

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Vjezdy do národních parků (při pronájmu v Karibiku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat