Leopard 48

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

14,75 m

Destinace

Chorvatsko, Seychely, Britské panenské ostrovy, Řecko, Thajsko, Francouzská Polynésie

Katamarán

Leopard 48

Tento překrásný katamarán nabízí skvělé výkony při plavbě a maximální pohodlí pro pasažéry. Ubytuje až 10 hostů ve čtyřech prostorných kajutách, k dispozici je tu prostorný salon s kuchyní a velký přední kokpit s přímým přístupem ze salonu a přední paluby. Celý interiér je vyroben z velmi kvalitního teakového dřeva. Zkrátka ideální jachta, pokud hledáte noblesní materiály, harmonii, otevřenost a dojem nekonečného prostoru.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Velké kajuty Leoparda 48 nastavují nový standard pro pohodlí pasažérů. Čtyři dvoulůžkové kabiny mají dostatek úložného prostoru a jsou přímo spojené s vlastní koupelnou vybavenou samostatnými stropními sprchami, toaletou a umyvadlem.

Tato jachta má také až neuvěřitelně prostorný salon. Najdete v něm jídelní stůl s posezením pro osm osob a plně vybavenou kuchyň. Ta je umístěna mezi venkovním a vnitřním obytným prostorem, a umožňuje tak snadný přístup ke kormidlu, kokpitu, salonku i do kajut. Kuchyně je vybavena nerezovými spotřebiči včetně sporáku, trouby, lednice a mikrovlnné trouby i vším potřebným pro přípravu jídel. Díky své poloze uprostřed jachty je nádherně prosvětlená a prostorná, a pokud odsunete venkovní posuvné dveře, lehce propojíte salon s venkovním posezením na zádi lodi. Právě v salonu lze připravit další dvě místa na spaní.

Pro kapitána je tu zvednutá kormidlová základna se snadným přístupem do kokpitu, díky které může být i při řízení lodi v kontaktu s rodinou či přáteli. Celá loď včetně kajut je samozřejmě plně klimatizovaná.

Na přání vás může na cestě doprovázet náš profesionální kapitán, případně i hosteska, kterým můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem. Kajuta pro kapitána a hostesku se nachází na přídi lodi, a tak nebudou nijak narušovat vaše soukromí. Oba jsou navíc profesionálové ve svém oboru a splní vám i ta nejnáročnější přání, takže se můžete plně soustředit na jediné – na svou dovolenou snů!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kabiny s úložnými prostory a vlastními koupelnami

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Kormidlová základna pro kapitána

Vybavení pro vodní sporty

Klimatizace

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána (nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Vjezdy do národních parků (při pronájmu v Karibiku)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat