Týdenní plavba na Maledivách

Prožijte plavbu svých snů

Termín

28. 7. 2024 - 4. 8. 2024

Destinace

Maledivy

Cena od

1 370 €

Týdenní plavba na Maledivách

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na naší snové plavbě kolem Malediv. South Male Atoll, Bodukashihura, Alikoi Rah Sand Bank, Daghetti a Maadhoo Finolhu. Na seznamu je toto vše a ještě mnohem víc! Budete plavat, odpočívat, šnorchlovat i jezdit na kajaku mezi krásnými plážemi a lagunami. Prémiová kabina katamaránu Eleuthera 60 navíc nabízí luxusní útočiště, do kterého se rádi vrátíte poté, co strávíte celý den prozkoumáváním ostrova nebo relaxací na palubě lodi.

Komfort i styl

Dodatečné informace

CENA ZAHRNUJE

Ubytování v klimatizovaných dvoulůžkových kabinách s vlastním sociálním zařízením na katamaránu, postaveném v roce 2011

Plnou penzi (snídaně, obědy, večeře)

Servis posádky – kapitána, stevarda/kuchaře a plavčíka

2 sady ložního prádla, ručníků a osušek na osobu/týden

Palivo a vodu

Pojištění lodi a cestujících

Vybavení pro šnorchlování a mořský kajak

 

CENA NEZAHRNUJE

Letenku Praha–Maledivy–Praha (orientační cena 15 000 Kč)

Nealkoholické a alkoholické nápoje

Bank 180 € za osobu, splatný na místě při příjezdu (zahrnuje turistické taxy, vstupy do národních parků, poplatky za kotvení, naftu a drobné opravy)

Transfery letiště–základna–letiště: 150 € za osobu. Tato částka zahrnuje při příjezdu transfer z letiště do Hulhule Island Hotel s možností ponechání zavazadel v kanceláři, přístup k bazénu (plážové osušky jsou v ceně), welcome drink a transfer do katamaránu, při odjezdu pak přímý převoz na letiště.

Volitelné: Po plavbě je možný přístup do hotelových zařízení Hulhule zahrnující úschovnu zavazadel, přístup k bazénu (plážové osušky jsou v ceně), welcome drink a transfer na letiště s příplatkem 75 €.

Poznámka: Uvedená cena na osobu platí při obsazení kajuty dvěma osobami

 

STORNO PODMÍNKY

90 a více dnů – 25 % ceny pronájmu lodi s kapitánem

89 – 60 dnů – 50 % ceny pronájmu lodi s kapitánem 

59 – 30 dnů – 75 % ceny pronájmu lodi s kapitánem 

méně než 30 dnů – 100 % ceny pronájmu lodi s kapitánem

Itinerář

Čeká na vás 8 dní (7 nocí) plných zábavy na palubě luxusního katamaránu Eleuthera 60.

 

1. den: Hulhumale laguna – Eyboodhoo laguna (atol Jižní Male) (plavba: 20 minut)
Nalodění v laguně Hulhumale ve 14 hodin. Po obědě vyrazíme do laguny Eyboodhoo (atol Jižní Male), kde se dá skvěle koupat.

 

2. den: Laguna Eyboodhoo – Sexy Beach mělčina (atol Jižní Male) – Bodukashihura (atol Ari) (plavba: 5,5 hodiny)

Mělčina nazvaná Sexy pláž je nádherná oblast s krásným břehem s bílým jemným pískem. Zde bude čas na koupání, šnorchlování i jízdu na kajaku. Oběd se bude podávat během plavby. Dále proplujeme přes kanál do jižního atolu Ari a dále do přední části Bodukashihura, což je nespoutaný ostrov obklopený útesy s velkým množstvím mořského života. Další možnost plavání a šnorchlování.

 

3. den: Bodukashihura – Meerufenfushi – Dhiggiri (atol Ari) (plavba: 2,5 hodiny)
Po snídani vyplujeme na Meerufenfushi, jeden z nejkrásnějších ostrovů Malediv, pokrytý malými lagunami, malým přírodním bazénem a lemovaný překrásnou pláží. Během oběda se loď přesune do Dhigghiri, na soukromý ostrov, kde si můžete na pláži nasbírat mušle a obdivovat elegantní mořské ptáky. Samozřejmostí je plavání, jízda na kajaku i šnorchlování.

 

4. den: Dhiggiri – mělčina Alikoi Rah – Raiy Dhiggaa (atol Ari) (plavba: 2,5 hodiny)
U mělčiny Alikoi Rah, která je obklopená útesy s velkým množstvím ryb, si můžete zaplavat a osvěžit se. V době oběda vyplujeme k soukromému ostrůvku Raiy Dhiggaa, kde můžete opět sbírat mušle nebo se vykoupat, projet na kajaku či šnorchlovat.

 

5. den: Raiy Dhiggaa – mělčina poblíž resortu Ranveli – Daghetti (ato Ari) (plavba: 3,5 hodiny)
Na mělčině poblíž resortu Ranveli se můžete koupat, šnorchlovat nebo se projet na kajaku – ti z vás, kteří se chtějí potápět, mohou využít potápěčské centrum letoviska. Večer loď popluje na ostrov Daghetti, kde je vesnice s nákupními středisky a mnoha butiky.

 

6. den: Daghetti – mělčina Manta – Guraidhoo (atol Male) (plavba: 5 hodin)
Při snídani vyplujeme k atolu Male. Loď zakotvíme na mělčině Manta, kde s trochou štěstí uvidíme manty, a ti odvážnější z vás si s nimi mohou i zaplavat. Ti, kteří nebudou chtít, si můžou jednoduše zašnorchlovat nebo jen relaxovat na pláži. Po další hodině plachtění dorazíme do vesnice na Guraidhoo Island, kde je řada obchodů se suvenýry. Večeři si dáme na kotvišti v Guraidhoo.

 

7. den: Guraidhoo – Maadhoo Finolhu – laguna Hulhumale (atol Male) (plavba: 4 hodiny)
Po snídani loď zamíří na Maadhoo Finolhu, kde si můžete zaplavat, šnorchlovat, jet na kajaku nebo jen relaxovat na jemné písečné pláži. Oběd si dáme na pláži, a potom vyplujeme k laguně Hulhumale.

 

8. den: Hulhumale

Vylodění v 6.45.

 

* Trasa se může změnit bez předchozího upozornění z technických nebo povětrnostních důvodů

Máte zájem o tuto plavbu?

Mohlo by vás zajímat