Sense 55

Víc než jen loď

Kapacita

7 Osob

Délka

17,2 m

Destinace

Turecko

Plachetnice

Sense 55

Plachetnice

Chcete na několik dní uniknout každodennímu stereotypu a užít si trochu klidu na moři? Sense 55 vám tohle přání splní. Na téhle plachetnici je pohoda pasažérů prvořadá. Od zádi k přídi je rozdělena do tří obytných prostor, ve kterých si můžete dopřát soukromí, ale také vychutnat potěšení z plavby. Nejenže Sense 55 oslní na první pohled svým jednoduchým designem a elegancí, neskutečné je také potěšení z vedení této lodi.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Sea Shell, jak zní jméno téhle jachty, je pod plachtami dokonale vyvážená, a proto zaručuje úžasnou rychlost a plachtění na špičkové úrovni. Exteriér i interiér jsou navrženy komfortně a vyrobeny z materiálů, které dělají z pobytu na moři okouzlující zážitek. Plavba se Sense 55 je tak jednoduchá a přirozená, že rychle pustíte z hlavy všechny starosti všedních dnů a naplno si vychutnáte volnost a potěšení ze života. 

Loď nabízí ubytování pro 7 lidí ve třech velice prostorných kajutách a salonu. Separátní, čtvrtá kajuta, je určena pro kapitána. Hosté mají k dispozici 3 koupelny. V salonu s jídelním koutem a kuchyňským koutem najdete veškeré vybavení, které byste během cesty mohli využít – mimo jiné elektrický sporák, tři lednice, výrobník ledu, mikrovlnou troubu, gril a také myčku a pračku. Celá loď je plně klimatizovaná.

Na cestě vás bude doprovázet náš kapitán, na přání i hosteska. Oba jsou profesionálové ve svém oboru, a tak jim můžete s klidem přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem, a soustředit se na to, aby vaše dovolená na Sense 55 byla opravdu nezapomenutelná.

 

VYBAVENÍ

3 dvoulůžkové kajuty

Kajuta pro kapitána

3 koupelny

Salon s jídelním a kuchyňským koutem

Elektrický sporák

Tři lednice

Výrobník ledu

Mikrovlnná trouba

Gril

Myčka

Pračka

Klimatizace

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat