Princess 62

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

19,34 m

Destinace

Chorvatsko

Motorová loď

Princess 62

Motorová loď

Chcete ohromit přátele nebo vzít svou rodinu na zaslouženou dovolenou? Dopřejte jim plavbu na nádherné jachtě Princess 62 Sassy! Ta svou konkurenci převyšuje hlavně díky modernímu, vzdušnému interiéru a nebývalému prostoru, který svým hostům nabízí. Pronajmout si ji můžete i s naším kapitánem v chorvatském Splitu a užít si nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce, koupání a poznávání těch nejkrásnějších ostrovů Jaderského moře.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Princess 62 ubytuje v luxusních a opravdu prostorných kajutách až 8 hostů. V největší z kabin, majitelské, je k dispozici dvoulůžková postel a posezení, dvoulůžková postel je i ve VIP kajutě. Ve třetí kabině najdete dvě jednolůžka, která se ale dají spojit ve dvoulůžko, a v poslední kajutě jsou dvě patrové postele. Na lodi jsou celkem tři koupelny.

Prostorný salon je ideálním místem pro odpočinek ve chvílích, kdy venkovní teploty vyšplhají na svá maxima. Díky velkému střešnímu oknu a posuvným skleněným dveřím se do salonu snadno dostane osvěžující vánek, který dokáže zpříjemnit i opravdu horké letní dny. Interiér je světlý, moderní, vyrobený z kvalitních materiálů tak, aby navodil pocit vzdušnosti, komfortu a luxusní extravagance. Součástí salonu je i kuchyně, která je vybavená lednicí, myčkou, pračkou i pomůckami potřebnými pro přípravu všech myslitelných jídel.

Pohodlná posezení najdete samozřejmě tradičně i na zádi lodi a na zastřešené horní palubě. Na takzvané flybridge jsou k dispozici i opalovací podložky a barbecue. Právě odtud se nabízí nejkrásnější výhled na moře i pobřeží.

Celá jachta včetně všech kabin je plně klimatizovaná, hosté mají k dispozici wifi připojení, v hlavní kajutě i salonu je TV s DVD přehrávačem. Najdete tu i vybavení pro vodní lyžování a wakeboarding. Díky koupací platformě můžete skočit do vody a zchladit se, kdykoli si vzpomenete.

Pro kapitána a hostesku je na palubě k dispozici separátní kajuta, takže nebudou nijak rušit vaše soukromí. Oba dva jsou profesionálové ve svém oboru, kteří se postarají nejen o cestu, ale i o občerstvení a úklid, a vy se tak můžete plně soustředit na to, abyste si svou dovolenou užili opravdu na maximum.

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kabiny

Kabina pro posádku

3 koupelny

Prostorný salon

TV s DVD přehrávačem

Kuchyně s lednicí, myčkou i pračkou

Posezení na zádi lodi

Flybridge s posezením, opalovacími lehátky a barbecue

Klimatizace

Wifi připojení

Vodní lyže

Wakeboard

Koupací platforma

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána

Služby hostesky

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Chorvatská turistická taxa

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat