Oceanis 55.1

Víc než jen loď

Kapacita

12 Osob

Délka

15,54 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Baleárské ostrovy

Plachetnice

Oceanis 55.1

Plachetnice

Tato nádherná plachetnice je ideální volbou jak pro rodinnou dovolenou s dětmi, tak pro firemní teambuilding či dovolenou s přáteli. Díky svým 5 kajutám pohodlně ubytuje až 10 osob a pro další dva se dá zařídit spaní ve společenském salonu. Kapitán zde má svou vlastní kajutu na přídi lodi, a tak nebude rušit Vaše soukromí. Díky prostorné a plně vybavené kuchyni bude vaření zábava! Společné chvíle si můžete užívat na zádi lodi, kde se nachází pohodlné sezení.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Plachetnice Oceanis 55.1 zaujme nejen spoustou oken, která interiér krásně prosvětlují, ale také skvěle vyváženým trupem, díky jemuž je plavba skvělým a bezpečným zážitkem.

Oceanis 55.1 disponuje čtyřmi dvoulůžkovými kajutami, jednou kajutou s dvoupatrovou palandou. Na přídi se nachází kajuta se soukromou toaletou pro kapitána. Společně se světlým prostorným společenským salonkem a perfektně vybavenou kuchyní tak loď nabízí dostatek prostoru až pro 12 lidí.

Prostorný interiér lodi je proveden ve vysokém standardu a dvě sedačky ve tvaru L v kombinaci se dvěma lehátky nabízí také dostatek místa i pro relaxaci přímo na sluníčku.

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kajuty

1 kajuta s dvoupatrovou palandou

3 koupelny

Salon s jídelním a kuchyňským koutem

Radio - CD přehrávač

Vestavěný generátor

Topení

Klimatizace

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

 

V CENĚ NENÍ NEZAHRNUTO

Služby kapitána 

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Vstup do národního parku (při pronájmu v Itálii)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat