Oceanis 46.1

Víc než jen loď

Kapacita

11 Osob

Délka

14,6 m

Destinace

Baleárské ostrovy, Chorvatsko, Řecko, Itálie, Turecko

Plachetnice

Oceanis 46.1

Plachetnice

Široký stabilní trup, ale přesto svižnost? Prostor v interiéru jako na znatelně větší plachetnici? Oceanis 46.1 říká rozhodně „ano"! V zadní části lodi se nachází ideální pohodlný prostor pro setkání kompletní početné posádky. Na nic už nečekejte, začněte balit a vydejte se vstříc mořskému dobrodružství!

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Oceanis 46.1 je dokonalou kombinací elegance, využitelného prostoru a skvělého výkonu. Na této velké plachetnici si můžete užít dovolenou s dalšími deseti lidmi – nachází se zde 4 dvoulůžkové kabiny, jedna kabina s palandou a další člověk se může vyspat ve společenském salonku, který stojí za zmínku nejen díky svému prostoru a prosvětlenosti, ale také díky perfektní vybavenosti. Loď si můžete pronajmout také v čtyřkabinovém provedení.

Není nad to, užít si večerní posezení pod širým nebem v zadní části lodi. Zároveň je to skvělé místo pro letní radovánky, které zpříjemní také prostorná koupací plošina – tolik prostoru přímo vybízí k lenivému povalování a opalování.

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kabiny

1 kabina s palandou

3 koupelny s toaletou

Společenský salon s vybavenou kuchyní

FM radio

WiFi

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečné spotřeby)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat