Oceanis 38.1

Víc než jen loď

Kapacita

6 Osob

Délka

11,5 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Španělsko, Turecko

Plachetnice

Oceanis 38.1

Plachetnice

Plachetnice z dílny Oceanis jsou vždy skvělá volba. O tom svědčí i Oceanis 38.1, menší plachetnice ideální pro rodinnou dovolenou. Přesvědčte se o jejích výborných plavebních vlastnostech sami.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Na této krásné, malé plachetnici najdete vše, co potřebujete k příjemně strávené dovolené. Ať už vyrazíte jen ve dvou nebo s sebou vezmete svoji rodinu či přátele, nebudete výběrem lodi zklamaní.

Na plachetnici naleznete celkem 3 kajuty, dvě na zádi a jednu na přídi lodi. Pohodlně se tu tedy vyspí 6 osob a dvě další osoby mohou přespat na rozkládací pohovce v salonu. Všechny kajuty se dělí o dvě koupelny.

Samozřejmostí je také plně vybavená kuchyně pro přípravu jídel, které si můžete vychutnat buď dole v salonu nebo u rozkládacího stolku nahoře na palubě lodi.

Koupací plošina na zádi lodi vám také výrazně usnadní vstup do vody. Nezbývá tedy nic jiného, než zvednout plachty a vyplout!

 

VYBAVENÍ

3 dvoulůžkové kajuty

2 koupelny

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Koupací plošina

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána (nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat