More 55

Víc než jen loď

Kapacita

12 Osob

Délka

16,7 m

Destinace

Chorvatsko, Itálie

Plachetnice

More 55

Plachetnice

More 55 je loď, která uspokojí jak milovníky plachtění, tak ty z vás, kteří si od plavby po moři slibujete hlavně klid a maximální odpočinek. Je to opravdu výkonná jachta, která je ale díky dvěma kormidlům velmi dobře ovladatelná. Nekompromisní funkčnost se u ní zároveň snoubí s moderním designem a luxusní elegancí, díky čemuž je ideální nejen pro ty, kteří hledají adrenalin, ale i pro lidi, kteří touží především po klidné a luxusní rodinné plavbě.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Tato plachetnice je až neuvěřitelně prostorná – pohodlně ubytuje až 12 osob v 5 kajutách a salonu. Na zádi lodi se nachází dvě prostorné kajuty s manželskou postelí, na přídi jsou další dvě, o něco menší dvoulůžkové kabiny. Uprostřed lodi je pak ještě jedna menší kajuta s jednolůžkem. Další prostory na spaní mohou vzniknout v salonu. Na More 55 tak můžete vzít na dovolenou svoji rodinu, přátele či zaměstnance – místa je tu pro všechny dost! Hosté mají k dispozici celkem 3 koupelny.

Uprostřed lodi je salon s pohodlným posezením, TV a plně vybavenou kuchyní, v níž najdete mimo jiné sporák, lednici či kávovar. Ze salonu se vychází na záď lodi, kde je k dispozici další pohodlné posezení – je jen na vás, jak ho využijete. Zda jako příjemný pracovní koutek, jídelnu nebo jako místo, kde si budete vychutnávat své oblíbené drinky, užívat si slunce a pozorovat kapitána při kormidlování. Celá loď je samozřejmě plně klimatizovaná.

Na cestě vás bude doprovázet náš profesionální kapitán, případně na přání i hosteska (pro oba je na přídi k dispozici šestá kajuta, takže nebudou nijak rušit vaše soukromí). Oba jsou profesionálové ve svém oboru, kterým můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem. Vám tak zbude jediný úkol – užít si svou dovolenou na palubě More 55 opravdu na maximum!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kajuty

1 jednolůžková kajuta

Kajuta pro kapitána

3 koupelny

Salon s posezením a TV

Kuchyně se sporákem, lednicí a kávovarem

Posezení na zádi

Klimatizace

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Island permit Trapani (při pronájmu v Itálii)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat