Lagoon 450 F

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

13,96 m

Destinace

Baleárské ostrovy, Chorvatsko, Řecko, Itálie, Martinik, Seychely, Turecko

Katamarán

Lagoon 450 F

Katamarán

Nenechte si ujít plavbu na nejúspěšnějším modelu značky Lagoon. Spousta místa a vynikající výkony při plavbě – to přesně můžete očekávat od nepřekonatelného Lagoonu 450. Kajuty jsou mimořádně prosvětlené přirozeným světlem díky pečlivě navrženému systému oken.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Katamarán Lagoon 450 se pyšní spoustou místa, krásně vybavenou kuchyní, má nádherné prostorné kajuty a příjemné venkovní posezení. Přesně proto je Lagoon 450 výbornou volbou pro dlouhé plavby.

Vyrazit vstříc dobrodružství můžete ve skupince 10 lidí + kapitán. 8 lidí se pohodlně ubytuje ve dvoulůžkových kabinách s vlastními koupelnami a toaletami pro zajištění maximálního soukromí a pohodlí. Pro další 2 lidi není problém zařídit spaní v prostorném společenském salonu, kde se nachází rozkládací lůžko. Na lodi najdete také dvě jednolůžkové kabiny, z nichž jedna je určena pro kapitána, druhá případně pro hostesku.

Nádherné počasí a plavbu si nejlépe užijete na zádi lodi, kde je prostorné posezení a odkud bude nejkrásnější výhled na východ a západ slunce. Nejlepší opalování vás naopak čeká na přídi lodi.

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kabiny s vlastními koupelnami

Salon s rozkládacím lůžkem, kuchyní, jídelním koutem a barem

Klimatizace

Topení

Elektrická toaleta

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Vstupy do národních parků

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečné spotřeby)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat