Jeanneau 64

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

20,1 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Turecko

Plachetnice

Jeanneau 64

Plachetnice

Jeanneau 64, vlajková loď společnosti Jeanneau, je bezpečná, rychlá, komfortní a plavba na ní vás bude opravdu bavit. Snoubí se v ní elegantní linie s klasickými proporcemi, provedení a styl paluby navíc dodává lodi nadčasový vzhled. Život na palubě jachty, to je především pobyt na čerstvém vzduchu. I proto je na Jeanneau 64 věnována velká pozornost tomu, aby paluba působila pohodlně a účelně, ale zároveň také krásně a luxusně.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Na Jeanneau 64 najdete prostory vyhrazené pro relaxaci, čtení, vaření, stolování i opalování. Obývací salon je ideální pro posezení s rodinou či přáteli, ale na lodi jsou i klidná místečka, kde můžete relaxovat a užívat si propojení s okolní přírodou.

Na této lodi se může plavit až 8 lidí, pro které je k dispozici ubytování ve 4 dvoulůžkových kajutách. V hlavní kabině je manželská postel a posezení, dále jsou na lodi dvě prostorné kajuty s dvoulůžkovou postelí a jedna kajuta s dvěma patrovými postelemi. Hosté mohou využívat celkem 4 koupelny.

Na lodi je i prostorný salon s jídelním koutem a moderně vybavenou kuchyní, ve které nechybí myčka, mikrovlnná trouba, lednice s předním otevíráním, dva mrazicí boxy, vinný box či gril. V salonu je LCD televize a loď je samozřejmě klimatizovaná. Luxusní dojem podtrhuje paluba lodi i nábytek vyrobené z teakového dřeva, interiér i exteriér je navíc doplněn kombinací látek a kůže.

Na cestě vás bude doprovázet náš profesionální kapitán a na přání i hosteska (personál má na přídi lodi vlastní, pátou kajutu, a tak nebude nijak rušit vaše soukromí), kterým můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem. Vy se naopak můžete plně soustředit na to, aby vaše dovolená na palubě Jeanneau 64 byla opravdu nezapomenutelná!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kajuty

Kajuta pro kapitána

4 koupelny

Salon s jídelním koutem s LCD TV a kuchyní

Myčka

Mikrovlnná trouba

Lednice

Dva mrazicí boxy

Vinný box

Gril

Klimatizace

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána (Chorvatsko, Řecko)

Služby hostesky (Chorvatsko, Řecko)

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána (Turecko)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat