Dufour 56 Exclusive

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

17,15 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie

Plachetnice

Dufour 56 Exclusive

Plachetnice

Tato jachta patří ke špičce v nabídce lodního průmyslu. Vyniká především tím, jakým způsobem kombinuje komfort s maximálním výkonem. Plachtění na této nádherné jachtě je hladké a bezstarostné, pasažéři si navíc užijí maximální pohodlí na palubě z přírodního teakového dřeva i na opalovacích plochách s pohodlnými sedačkami jak na přídi, tak na zádi lodi. Samozřejmostí je i vybavení pro celou řadu vodních aktivit.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Dufour 56 Exclusive vycházející ze svého předchůdce Dufour 560 Grand Large ubytuje až 8 lidí ve 4 dvoulůžkových kajutách. Vybavení kabin je opravdu nadstandardní – ve všech kajutách mají hosté k dispozici dvoulůžko v plné velikosti a navíc i dostatek úložných prostor. Inovativně řešené osvětlení i design interiérů pak odrážejí důraz na luxus a osobité kouzlo, které jsou typické pro všechny jachty společnosti Dufour.

Každá kajuta má k dispozici vlastní koupelnu s elektrickým WC, sprchovým koutem a umyvadlem.

Uvnitř lodi najdete salon s příjemným posezením – jsou tu kožené sedačky, lednice, myčka na nádobí, kávovar, výrobník ledu, mikrovlnná trouba či gril. Na palubě je k dispozici i bezdrátové wifi připojení a samozřejmě klimatizace.

Sluníčko, mořský vzduch i samotnou plavbu si samozřejmě nejlépe vychutnáte venku – relaxovat můžete na opalovacích plochách s pohodlnými sedačkami na přídi i zádi lodi. A až zakotvíte v některé ze zátok, určitě oceníte vysouvací elektrickou koupací platformu, ze které lze pohodlně skákat do vody. Krásu této lodi ještě podtrhne podvodní podsvícení.

Na přání vás může na cestě doprovázet náš profesionální kapitán i hosteska (pro oba je na přídi lodi separátní kajuta, takže nebudou nijak rušit vaše soukromí). Přenechte jim veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem a vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky pod plachtami téhle velkolepé jachty!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kabiny s vlastními koupelnami

Kajuta pro personál

Salon s posezením

Lednice

Myčka

Kávovar

Výrobník ledu

Mikrovlnná trouba

Gril

Wifi připojení

Klimatizace

Opalovací plochy s pohodlnými sedačkami

Elektrická koupací platforma

Podvodní podsvícení

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána (Řecko)

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána (Chorvatsko, nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat