Bavaria Cruiser 56

Víc než jen loď

Kapacita

11 Osob

Délka

16,75 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Baleárské ostrovy

Plachetnice

Bavaria Cruiser 56

Plachetnice

Bavaria Cruiser 56 je největší ze všech lodí společnosti Bavaria, navržená speciálně pro luxusní charter. Má elegantní, moderní interiér, kterému dominuje jemné dřevo, a který na první pohled zaujme velkým prostorem a spoustou přirozeného světla. Je to impozantní, silná jachta s mohutnými plachtami a dvěma kormidly, díky kterým je velmi dobře ovladatelná. Bavaria Cruiser 56 je zkrátka loď, díky které se pro vás plavba po moři změní v nezapomenutelný zážitek.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Tato luxusní plachetnice má 4 dvoulůžkové kajuty a jednu kajutu s dvoupatrovou postelí. Poslední místo ke spaní je k dispozici v salonu. Ubytuje tak až 11 lidí, pro které jsou na lodi 3 koupelny. Uprostřed jachty je prostorný salon, v němž si můžete vychutnávat obědy a večeře, a kuchyně vybavená plynovým sporákem, troubou a hned dvěma ledničkami. Na palubě této lodi tak máte jistotu, že vám chlazené nápoje hned tak nedojdou.

Člun je na této jachtě umístěný pod kokpitem, takže na palubě zbylo dostatek místa na prostorné posezení. Právě tady si s přáteli můžete užívat sluníčka a pohody a zároveň pozorovat kapitána při kormidlování.

Vstup do moře usnadňuje platforma umístěná na zádi jachty – můžete z ní kdykoli skočit do vody a osvěžit se. Klimatizace zajišťuje na lodi příjemnou teplotu po celý den a vestavěný generátor umožňuje používat všechny spotřebiče bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.  

Na přání vás na cestě může doprovázet náš profesionální kapitán i hosteska. Pro oba je na přídi lodi samostatná kajuta s vlastním vchodem, takže nebudou nijak rušit vaše soukromí. Kapitán i hosteska jsou profesionálové ve svém oboru, kteří vám splní i ta nejnáročnější přání, a navíc se postarají o starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem. Vy se tak můžete soustředit jen na to, abyste na palubě Bavaria Cruiser 56 prožili opravdu nezapomenutelnou dovolenou.

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kajuty

1 kajutu s dvoupatrovou postelí

Kajuta pro kapitána a hostesku

3 koupelny

Prostorný salon s kuchyní

Plynový sporák

Trouba

Dvě ledničky

Posezení na palubě

Člun

Koupací platforma

Klimatizace

Vestavěný generátor

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána (nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat