Bavaria C57

Víc než jen loď

Kapacita

11 Osob

Délka

16,7 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko

Plachetnice

Bavaria C57

Plachetnice

Elegantní plachetnice Bavaria C57 je ideálním kompromisem pro ty z vás, kdo by chtěli za příjemnou cenu poprvé okusit život na palubě jachty. Nejenže Bavaria C57 nabízí největší obytnou plochu ve své třídě, celých 88 m², ale zároveň je navržená tak, aby svým pasažérům dopřála maximální prožitek z plavby. Plachtit na této jachtě je čirá radost!

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Tato plachetnice je vybavena pěti velkými kajutami s extra širokými lůžky, které ubytují deset lidí. Hosté mají k dispozici i obývací prostor, na jehož pravé straně je dlouhá pohovka – právě tento salon lze v případě potřeby snadno přestavět na místo ke spaní, které může využívat další člověk. Celkem tak Bavaria C57 pojme až 11 hostů. Ti mají k dispozici 3 koupelny včetně WC. Zvuková izolace v kabinách zaručuje pasažérům nerušený spánek.

V salonu mají hosté k dispozici i plně vybavenou kuchyň. Impozantní nádech lodi dodávají velká panoramatická okna a inteligentní koncept osvětlení. Horní paluba je vybavena mokrým barem s grilem, XXL koupací plošinou a třemi prostory určenými pro opalování.

Na cestě vás bude doprovázet náš profesionální kapitán a na přání i hosteska. Pro oba je na lodi separátní kajuta, takže nebudou nijak rušit vaše soukromí. Kapitán i hosteska jsou profesionálové ve svém oboru, kteří vám splní i ta nejnáročnější přání, a navíc se postarají o starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem. Vy se tak můžete soustředit jen na to, abyste prožili opravdu nezapomenutelnou dovolenou!

 

VYBAVENÍ

5 dvoulůžkových kajut

Kajuta pro kapitána a hostesku

3 koupelny

Prostorný salon s kuchyní

Panoramatická okna

Inteligentní koncept osvětlení

Mokrý bar s grilem

XXL koupací plošina

Opalovací lehátka

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat